I. Odborné symposium České resuscitační rady „RESUSCITACE 2011“

12.04.2011

I. Odborné symposium České resuscitační rady „RESUSCITACE 2011“

I. ODBORNÉ SYPOSIUM ČESKÉ RESUSCITAČNÍ RADY

11. května 2011

Clarion Congress Hotel, Praha

Česká resuscitační rada a Guarant International pořádají v rámci V. česko-slovenského kongresu intenzivní medicíny ve spolupráci s Českou společností intenzivní medicíny ČLS JEP, Českou společností anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny ČLS JEP, Společností urgentní medicíny a medicíny katastrof ČLS JEP, Českou kardiologickou společností, Českou pediatrickou společností ČLS JEP, Zdravotnickou záchrannou službou hlavního města Prahy a Zdravotnickou záchrannou službou Královéhradeckého kraje I. ODBORNÉ SYMPOSIUM “RESUSCITACE 2011″ zaměřené na komplexní problematiku kardiopulmonální resuscitace a novinky v doporučených postupech pro resuscitaci 2010.

Akce se uskuteční 11. května 2011 v pražském Clarion Congress Hotelu pod záštitou European Resuscitation Council za účasti její místopředsedkyně, prof. Maaret Castrén ze Švédska, a dalších odborníků z oblasti resuscitační medicíny. Na symposiu vystoupí výhradně zvaní přednášející.

Součástí odborného programu budou “hands-on” workshopy Základní neodkladná resuscitace a resuscitace s použitím jednoduchých pomůcek. Vstup na workshopy je pro registrované účastníky ZDARMA. Kapacita je omezená.

Po celou dobu konání symposia bude otevřena doprovodná výstava firem dodávajících na trh resuscitační přístroje, pomůcky a techniku s workshopy a soutěžemi o atraktivní ceny.

Využijte možnosti zvýhodněné časné registrace nebo kombinované registrace na I. odborné symposium ČRR a V. česko-slovenský kongres intenzivní medicíny. Symposium ČRR bude zařazeno do systému celoživotního vzdělávání lékařů dle SP ČLK č. 16/2007 a kreditního systému České asociace sester dle vyhlášky MZ ČR č. 321/2008 Sb. Jednacími jazyky jsou čeština a angličtina.

PRO REGISTRACI A PODROBNĚJŠÍ INFORMACE KLIKNĚTE PROSÍM ZDE !!!

Druhé oznámení ke stažení: PDF