I. celoslovenská konference záchranářů IZS – RESCUE DAY 2012

22.12.2011

I. celoslovenská konference záchranářů IZS – RESCUE DAY 2012

Vážený priaznivec zdravotníckeho záchranárstva v SR

dovoľujeme si Vás informovať o pripravovanej I. celoslovenskej konferencii záchranárov integrovaného záchranného systému RESCUE DAY 2012, ktorú organizuje občianske združenie ZÁCHRANA dňa 10. februára 2012 v Pokrade.

Sprievodným spoločenským podujatím bude ples záchranárov, ktorý bude prebiehať v rovnaký deň 10. februára 2012 v Poprade.

Podujatie RESCUE DAY 2012 je odborným stretnutím záchranárov pracujúcich v jednotlivých zložkách integrovaného záchranného systému s cieľom výmeny skúseností v oblasti vzdelávania, odborných zručností potrebných pre prácu v záchranných zložkách, ako aj prezentácia krokov
potrebných pre kreovanie stavovskej organizácie záchranárov.

Podujatie prebieha pod odbornou záštitou doc. MUDr. Viliama Dobiáša, PhD. prezidenta Slovenskej spoločnosti urgentnej medicíny a medicíny katastrof a bude riadne akreditované prostredníctvom SACCME.

Toto stretnutie zároveň privíta aj významné osobnosti urgentnej medicíny zo Slovenska a Českej republiky.

Touto cestou si Vás dovoľujeme pozvať na uvedené podujatie.

Bližšie info ako aj link pre elektronickú registráciu nájdete ZDE

Súčasne Vás prosím o rozoslanie tejto pozvánky Vaším zamestancom a spolupracovníkom.

S úctou
Ing. Marián Hudák