Do aktualit na webu komory lze od prosince vkládat rychlé komentáře

01.12.2012

Do aktualit na webu komory lze od prosince vkládat rychlé komentáře

Vážení návštěvníci webových stránek KZ ZZS ČR,

během uplynulého týdne jsme pro vás připravili novinku, kterou je možnost okamžité reakce na aktuality uveřejněné na našem portálu.

Všimli jsme si, že vaše aktivita v oficiální diskuzi na webu komory, která je určena výhradně zaregistrovaným uživatelům je minimální a tak jsme hledali způsob, jak vás více zapojit, jak vám umožnit rychlé a jednodušší vyjádření názoru na danou aktualitu.

Pod každou aktualitou nově naleznete možnost Přidat komentář k článku, kde po jednoduchém vyplnění jména a emailu (odvážnější mohou přidat i telefon) budete moci reagovat obdobně rychle, jako na například na facebooku. Hned na hlavní stránce komory pod obrázkem vedle data a času vložení aktuality nově uvidíte, kolik je k dané aktualitě vloženo komentářů.

Věříme, že vás tato novinka osloví a budete nové možnosti pro jednoduchou, rychlou a okamžitou reakci na aktualitu nebo na sdělení v předchozí reakci využívat. I z těchto krátkých a výstižných reakcí se pak dá mnohdy zjistit, jaké jsou mezi námi nálady, co se nám líbí a nelíbí, čeho máme nadbytek a čeho se nám nedostává.

Jediné oč vás chceme požádat je, abyste se v rychlých reakcích vyjadřovali slušně a v mezích platných zákonů. Tím samozřejmě není popřena možnost ostrých a kritických reakcí.

Dále na webu komory chystáme ještě další dvě novinky, které by měly být hotové do konce roku 2012.

První novinkou je zlepšení grafické úpravy aktualit tím, že budeme moci přímo do aktuality vkládat k textu další fotografie.

Druhou novinkou je příprava umístění platební brány PAY-U, přes kterou byste měli mít možnost hradit členské příspěvky, vzdělávací akce, souhlasná stanoviska apod.

Za vedení KZ ZZS ČR

• Aleš Spurný Reagovat 01.12.2012
    Dobrý den,

pokud by jste měli různé nápady, které by šly na těchto stránkách zrealizovat, napište je do této diskuse pomocí odkazu "reagovat" v tomto komentáři.
    • Lukino Reagovat 02.12.2012
      A teď koukám taky oddělit trošku od sebe jednotlivé komentáře :)
      • Lukino Reagovat 02.12.2012
        A do třetice všeho dobrého :)

• Lukino Reagovat 02.12.2012
    Po kliknutí na "Počet komentářů: X" na hlavní, by mě to mohlo přesměrovat přímo na komentáře daného článku. Je to jen detail, jinak možnost komentářů vítám.

Další postřeh: Pokud zadám neplatný mail nebo jiný údaj, nemusel by se smazat text v poli "Poznámka" :))
    • Aleš Spurný Reagovat 02.12.2012
      Děkuji Vám za připomínky.
      1) Email který se zde zobrazuje je chráněn proti spambotům. Zavináč který vy vidíte je reprezentován pomocí HTML entity a díky tomu by nemělo dojít ke snímání e-mailů.

2) Zachování údajů po špatně vyplněném formuláři bude během týdne doplněno.

3) Zobrazení komentářů po kliknutí na komentáře budou během týdne doplněny.

Zatím díky za připomínky. Pokud by měl někdo ještě nějaký nápad, stačí ho zde napsat :).
    • Aleš Spurný Reagovat 02.12.2012
      Všechny připomínky by měly být hotové.
  • Marie Losová Reagovat 10.12.2012
    Super nápad to vkládání komentářů pod článek bez nutnosti registrace :-D