Další velmi vážná nehoda sanitky v KH kraji má už tři oběti na životech

13.08.2011

Další velmi vážná nehoda sanitky v KH kraji má už tři oběti na životech

Při srážce sanitky a BMW zemřeli
pacient a řidič auta

Dva lidské životy si v pátek odpoledne vyžádala nehoda sanitky, která převážela pacienta a vozu BMW na silnici první třídy u Samšiny na Jičínsku. Sanitka měla zapnuté majáky. Ze zatím nejasných příčin se srazila s protijedoucím vozem.

"Při nehodě zemřel pacient a řidič osobního auta," řekla Novinkám mluvčí jičínské policie Hana Klečalová.

Nehoda se stala v půl šesté odpoledne na silnici mezi Sobotkou a Jičínem. Silnice je v místě nehody uzavřená a bude tomu tak nejméně do devíti hodin večer.

Kromě dvou obětí si nehoda vyžádala další tři zraněné. Vrtulník přepravil těžce zraněnou spolujezdkyni z osobního auta do královéhradecké fakultní nemocnice.

Řidič sanitky a zdravotní sestra byli převezeni rychlou záchrannou službou do nemocnice v Jičíně.

Zdroj: novinky.cz

Foto: HZS Královehradeckého kraje