Další nehoda vozidla ZZS, tentokrát sanitka s tramvají v centru Ostravy

Další nehoda vozidla ZZS, tentokrát sanitka s tramvají v centru Ostravy

V centru Ostravy havarovala sanitka

Foto: ovanet.cz

Ostrava - Vážná dopravní nehoda se stala v pátek večer v centru Ostravy, kde havaroval vůz záchranné služby spěchající k případu.

Nehoda se stala po 21. hodině v křižovatce Českobratrské a Nádražní ulice. Záchranka se v křižovatce střetla s tramvají. Sanitka jela k případu po Českobratrské ve směru na Bazaly. Tramvaj projížděla ve směru do Přívozu.

K místu okamžitě po nahlášení vyjeli hasiči a také další záchranka, která však žádného zraněného nemusela ošetřovat.

"Posádka záchranné služby byla po 21. hodině volána k pacientce. Cestou měla nehodu s tramvají. Ani v tramvaji ani v sanitním voze nebyl nikdo zraněn," potvrdil Deníku mluvčí krajské záchranné služby Lukáš Humpl.

Hasiči na místě zajistili poškozenou přední část sanitky, aby předešli úniku provozních kapalin a zkratu elektroinstalace.

Okolnosti nehody vyšetřuje policie. Doprava byla řízena kyvadlově. Tramvaje po dobu vyšetřování stály v obou směrech. Plně obnovena byla doprava ve 22.30 hod.

Autor: Libor Běčák

Zdroj + foto + mapa: moravskoslezsky.denik.cz