Další možnost studia specializačního vzdělávání v oboru ZZ UM

Další možnost studia specializačního vzdělávání v oboru ZZ UM

Vážené kolegyně a kolegové.

Vzhledem k tomu, že zájem o specializační vzdělávání v oboru Zdravotnický záchranář – Urgentní medicín hrazený z projektu byl vyšší než se očekávalo, podařilo se v NCO NZO Brno vyjednat otevření ještě jedné třídy a to se začátkem studia od 9. 3. 2020.

Nyní jsou tedy ještě volná místa v tomto specializačním vzdělávání, jedná se však o skutečně již poslední třídu hrazenou z projektu, a proto je v případě zájmu nezbytné žádosti o zařazení do tohoto specializačního vzdělávání zaslat co nejdříve.

Žádost najdete na webu NCO NZO jako Žádost o zařazení do specializačního vzdělávání a pozor, nestačí ji poslat elektronicky, ale je nutné ji vytisknout, nechat potvrdit od zaměstnavatele a zaslat ji poštou.

Bližší informace a podmínky studia naleznete na NCO NZO - spiecializační vzdělávání.

Pokud máte o toto specializační vzdělávání zájem využijte tuto nabídku.

S přáním hezkého dne zdraví

PhDr. Jana Nekudová

vedoucí katedry ARIPP