Přihlášení

Zapomenuté heslo

Komora záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky

Chtěli byste se stát operátorem tísňové linky 155? ZZS JMK otevírá certifikovaný kurz - Operační řízení v PNP

19.11.2019

Chtěli byste se stát operátorem tísňové linky 155? ZZS JMK otevírá certifikovaný kurz - Operační řízení v PNP

 

 

Láká vás práce u záchranky? Chtěli byste se dennodenně podílet na záchraně zdraví či životů? Pak si přečtěte více informací na následujících řádcích. Otevíráme certifikovaný kurz OPERAČNÍ ŘÍZENÍ PŘEDNEMOCNIČNÍ NEODKLADNÉ PÉČE. Smyslem tohoto kurzu je připravit jeho účastníky k výkonu povolání operátora zdravotnického operačního střediska.

 

Kurz je určený pro všeobecné sestry a zdravotnické záchranáře, kteří získali odbornou způsobilost k výkonu povolání. Předchozí praxi nevyžadujeme. Délka výuky je stanovena na 80 hodin teorie a 132 hodin praxe. Začátek výuky plánujeme na 13. 12. 2019 a její ukončení do 15. 5. 2020. Teoretická výuka bude probíhat převážně o pátcích a sobotách, přesné termíny obdrží účastníci kurzu po přihlášení.

Cena teoretické části kurzu je 8 481 Kč, povinná praxe na akreditovaném pracovišti ZZS JmK v rozsahu 72 hodin je za 4 800 Kč. Nepovinnou praxi v rozsahu 60 hodin lze splnit na vlastním pracovišti. Pokud se účastníci kurzu rozhodnou plnit nepovinnou praxi u ZZS JmK, bude požadovaná částka za tuto část kurzu 4 500 Kč. Výuka bude probíhat v budově ZZS JmK, v Brně – Bohunicích, na ulici Kamenice 798/1d.

Přihlášky lze zasílat na tuto adresu: varekovav@zzsjmk.cz do 25. 11. 2019 Tak neváhejte…

Zdroj: ZZS JMK

 

Sigmund

 

 

Komentáře k článku

Buďte první kdo přidá příspěvek k této aktualitě.

Copyright © Komora Záchranářů. Všechna práva vyhrazena.