Bývalý ministr zdravotnictví SR o ZZS. Kaziť je ľahšie ako budovať.

24.08.2014

Bývalý ministr zdravotnictví SR o ZZS. Kaziť je ľahšie ako budovať.

Jak to chodí/nechodí na ZZS na Slovensku podruhé

„Kaziť je ľahšie ako budovať“.

Začátkem srpna jsem dával na web aktualitu, ve které byl odkaz na rozhovor, který nezávislému rádiu Slobodný vysielač poskytl slovenský bývalý zdravotnický záchranář Peter Hubáček. Nijak jsem skutečnosti uvedené v rozhovoru nekomentoval a nechal jsem na každém posluchači, aby si udělal vlastní názor.

Včera jsem nalezl videoblog bývalého ministra zdravotnictví MUDr. Rudolfa Zajaca, který je z letošního 11. srpna.

Nevím, jestli je vyjádření bývalého ministra Zajaca reakcí na skutečnosti uvedené v rádiové relaci nebo jestli se jedná o naprostou dobovou náhodu a nemá to s relací nic společného. V každém případě některé věci, které v rádiové reportáži z úst záchranáře Hubáčka zazněly, pan ministr ve svém videoblogu potvrdil.

VIDEOBLOG - MUDr. Rudolf Zajac