Bývalá zdravotní sestra zneužívá tísňové linky. Letos téměř 1300 krát

10.12.2011

Bývalá zdravotní sestra zneužívá tísňové linky. Letos téměř 1300 krát

Žena šikanuje záchranáře stovkami telefonátů! Zneužívání tísňových linek !

Záchranáře,hasiče i policisty na Pardubicku obtěžuje notorická telefonistka. Zní to možná neuvěřitelně, ale žena volá na dispečink s jediným cílem, chce si popovídat. Jen v tomto roce už s ní záchranáři a policisté evidují téměř 1300 hovorů. Tím však nepřímo ohrožuje životy ostatních lidí, kterým blokuje linku.

Ve zneužívání tísňové linky je žena pravděpodobně českou rekordmankou. A téma jejích rozhovorů? Kdo by čekal hlášení trestné činnosti, požár, nebo zraněného člověka je na omylu. Někdy povídá o tom, jaký má doma nepořádek, nebo hledá konkrétního dispečera.

Za žádný, z téměř 1300 telefonátů od začátku roku, nemusela žena platit. Jedná se totiž o tísňovou linku, která je zdarma. Záchranáři jí navíc musí telefon vždy zvednout!!!
Policisté už vědí, kdo je ona tajemná telefonistka a podle našich informací se jedná o bývalou zdravotní sestru, která má problémy s alkoholem.

Na každého ale jednou dojde, kromě toho, že telefony této ženy už asi jen málokdo bere vážně, předali už policisté případ Českému telekomunikačnímu úřadu. Ten vášnivé telefonistce může udělit pokutu až 100 tisíc korun.

Zdroj: Mediafax.cz

Zdroj: udalosti112.cz