Atlas orofaciální krajiny s klinickou aplikací

19.03.2016

Atlas orofaciální krajiny s klinickou aplikací

V roce 2014 vznikl za podpory grantu IGA_LF_2014_028 Atlas biomechaniky orofaciálního systému a operačních přístupů. Základní myšlenkou bylo vytvořit dynamický interaktivní atlas, který by propojovat anatomický popis s klinickou aplikací a kazuistikami, které by zpětně byly provázány do klinické a aplikované anatomie. Atlas byl primárně určen studentů, kterým měl „ulehčit studium a orientaci” v komplikovaném regiu.

Atlas orofaciální krajiny s klinickou aplikací - KLIKNI

OROFACIAL REGION ATLAS WITH CLINICAL APPLICATION

The Atlas was created in 2014 and supported by IGA_LF_2014_028 grant, the Atlas of Orofacial System Biomechanics and Surgical Approaches.The basic idea was to develop a dynamic interactive atlas linking anatomical description with clinical application and case histories, which would retroactively link back to clinical and applied anatomy. The atlas was primarily intended for students to help “facilitate their studies and orientation” concerning the complicated region.

OROFACIAL REGION ATLAS WITH CLINICAL APPLICATION - CLICK