AKTUALIZOVÁNO - Revize členské základny KZ ZZS ČR

AKTUALIZOVÁNO - Revize členské základny KZ ZZS ČR

Email s odkazem na vyplnění formuláře už byl všem odeslán. Pokud jste jej nenašli v příchozí postě, mrkněte do spamu, a pokud ani to ne, budete nejspíše mezi tou hrstkou těch, od kterých se mi email vrátil jako nedoručený.

V tom případě můžete využít formulář přímo

Ostatním chci poděkovat za jeho vyplnění, jste skvělí!

Denisa

Milí členové a příznivci Komory záchranářů,

rozhodli jsme se pro revizi členské základny. Není nás mnoho, ale ani málo, rybníček českého záchranářství je troufám si říci velký tak akorát, abychom mohli dát prostor k iniciativě všem. Na Vás, našich členech, nám záleží, vážíme si Vaší přízně, podnětů ke zlepšení práce záchranáře, i osobních vazeb. Doposud jsme agendu vedli na papíře, protože je to staletími osvědčená metoda, a poté online, protože doba si to žádá. Každý z Vás má u nás malý soukromý dokument, do kterého ještě každoročně zaznamenáváme Vaše příspěvky za členství. Nebojte, na platbu příspěvku máte ještě do konce února čas, ale abychom opravdu na nikoho nezapomněli a měli možnost se mu případně ozvat, tak potřebujeme drobnou aktualizaci. Jak na to?

Milí členové,

v následujících dnech Vám z adresy registrace@komorazachranaru.cz přijde email s prosbou o vyplnění krátkého formuláře, čímž nám doufám zachováte svoji přízeň. Nebude to žádná těžká písemka, jen se zeptám na aktuální kontakty, jestli jste třeba nezměnili zaměstnavatele či neukončili školu. Pětiminutovka, co se dá zvládnout i v rámci toaletního čtení. Přidám k tomu i nějaké novinky a propojení s platebním portálem. Nemusíte se bát, Vaše údaje budou jako doposud pěkně pod zámkem. A kdyby Vám náhodou nic nepřišlo, zkuste spam, anebo mi napište, ráda o Vás uslyším.

Milí příznivci,

na Vás nám také záleží. Na webu i facebooku hojně diskutujete, zajímáte se o svoje profesní zázemí, jde vidět, že máte chuť a zájem s těmi našimi problémy něco dělat. Nebojte se ozvat a přidejte se k nám! Více hlasů znamená ještě větší sílu slova! K Vám se, bohužel, můj email nedostane, tedy pokud se brzy nestanete naším členem kliknutím zde a v záložce přihlášky naleznete tu svoji.  Třeba Vás ale napadne cokoliv jiného, čím chcete přispět, tak mi to klidně můžete napsat na registrace@komorazachranaru.cz .

Milí bývalí členové,

je možné, že i k Vám se revidující email zatoulá. Ve skrytu duše doufám, že třeba svoje rozhodnutí ještě změníte. Možná jste se posunuli v myšlení dále a opět máte chuť se přidat. Nebo jste zapomněli využít amnestie. Nebo jste pověsili kariéru záchranáře na hřebík. Ať už je to jakkoliv, pokud Vám email přijde, nebuďte, prosím, naštvaní. Dejte si chvilku na rozmyšlenou, a pokud se rozhodnete mi neodpovědět, už o sobě neuslyšíme.

Děkuji Vám všem za spolupráci a budu se těšit na Vaše odpovědi.

Za tým vedení KZ

Denisa Šrotířová

• Denisa Reagovat 11.02.2019
    Houstone, mame problem! Vyskytla se chyba v dokoncovani transakci na payu, technicka podpora o tom jiz vi a pilne opravuje. Dobra zprava je, ze to neni rukama :) Jakmile bude opraveno, napisu Vam do komentare.
  • Denisa Reagovat 15.02.2019
    Payu se podaří opravit v průběhu příštího týdne, tedy klidně vyčkejte na online platby, anebo můžete využít zadání běžné platby na komornický účet 35-5931400267/ 0100.
  • Denisa Reagovat 23.02.2019
    Platební portál a Payu je opět funkční.