Přihlášení

Zapomenuté heslo

Komora záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky

7. ročník Operační řízení ve zdravotnictví 2020

09.03.2020

7. ročník Operační řízení ve zdravotnictví 2020

 

 

Veškeré informace naleznete na stránkách česko-slovenského kongresu Operační řízení ve zdravotnictví.

 

 

 

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

 

po dvou letech si Vás dovoluji pozvat na další ročník česko-slovenského kongresu Operační řízení ve zdravotnictví, jehož 7. ročník se uskuteční 5. a 6. listopadu 2020, opět v Benešově u Prahy. Registrace je již spuštěna.

Cílem česko-slovenského kongresu Operační řízení ve zdravotnictví je vytvořit jednou za dva roky prostor pro sdílení zkušeností a dobré praxe v operačním řízení zdravotnictví první linie. I nadále považujeme za významnou přidanou hodnotu vzájemnou konfrontaci nejen rozdílných krajských, ale i národních (českých a slovenských) zkušeností, postupů, úspěchů i slepých cest. Také letos proto na kongresu nebudou chybět zástupci záchranných služeb z České i Slovenské republiky a to jak z řad dispečerů, výjezdových záchranářů i managementu, zástupci nemocnic, státní správy a samosprávy a lidé z dalších složek Integrovaného záchranného systému.

Akce je jedinou odbornou akcí, zaměřenou výlučně na problematiku operačního řízení přednemocniční neodkladné péče. Získala pověst kongresu s vysokou odbornou úrovní, příjemným prostředím, zajímavým přesahem z jiných oborů a tradiční prezentací některého z významných zahraničních operačních středisek.

 

Za organizační tým kongresu

Jan Bradna

 

 

 

Komentáře k článku

Buďte první kdo přidá příspěvek k této aktualitě.

Copyright © Komora Záchranářů. Všechna práva vyhrazena.