Přihlášení

Zapomenuté heslo

Komora záchranářů zdravotnických záchranných služeb České republiky

4. konference na téma: „Stavy ohrožující život v interním lékařství"

01.01.2011

4. konference na téma:  „Stavy ohrožující život v interním lékařství" Polská záchranářská společnost a Univerzita Warmia a Mazury vás zve k účasti na 4. konferenci, jejíž hlavní téma zní Stavy ohrožující život v interním lékařství.

Věříme, že se nám podaří zajistit účast nejlepších specialistů z Polska a zahraničí, kteří budou zárukou perfektních podmínek a prostředí pro diskusi mezi zástupci různých lékařských odvětví založené mj. na Směrnici k základní neodkladné resuscitaci 2010 vydané Evropskou Radou pro resuscitaci.

Během konference budou probíhat semináře a školení v souvislosti s hlavním tématem konference.

Pevně věříme, že konference, kterou připravujeme s plným nasazením, zcela splní vaše očekávání. Byli bychom rádi, kdyby naše konference byla příležitostí pro setkání zástupců různých lékařských oborů.

Konference se koná od 4. do 6. dubna 2011 v malebném konferenčním centru Castle of Ryn (zámek Ryn – adresa Plac Wolnosci 2 - nám. Svobody 2 – Ryn, 11 520, kraj Warminsko-Mazurský, Polsko).

Bude pro nás ctí vás přivítat na konferenci, o které doufáme, že bude největším přínosem v oblasti záchranářství v Polsku. Srdečně vás zveme na tuto vzdělávací akci, o jejíž náplni jsme se zmínili výše.

Více informací o konferenci naleznete na ZDE

Prosíme, potvrďte svou účast do 1. března 2011.

S pozdravem
Marek Maślanka

Konzultant v oboru záchranářství
Předseda Polské záchranářské asociace
Specialista v oboru záchranářství

Pozvánka – originál
Komentáře k článku

Buďte první kdo přidá příspěvek k této aktualitě.

Copyright © Komora Záchranářů. Všechna práva vyhrazena.