21. Brněnské dny urgentní medicíny

Více na

brnenskedny.cz

Vážené kolegyně a kolegové,

přijměte pozvání na 21. ročník Brněnských dnů urgentní medicíny, které se uskuteční ve dnech 12. – 14. dubna 2022. Pevně věříme, že po dvou letech zaměníme virtuální prostředí za  setkání prezenční v tradičním a krásném prostředí jihomoravského Mikulova.
Protože termín nadcházejících Brněnských dnů vychází na týden před Velikonocemi, uzpůsobili jsme tomu program, který bude skutečně nabitý. Zahájíme jej netradičně již v úterý setkáním pracovních skupin, hlavní odborná náplň pak bude následovat ve středu a čtvrtek.
Nosným tématem konference bude tentokrát „Atypický pacient“, kterého Vám představíme v pestrém provedení, tedy v tradičním i v netradičním formátu.

Věříme, že tematické zaměření bude pro vás zajímavé, přínosné a atraktivní a že si v kalendáři akcí už teď zarezervujete všechny tři dny.

Velmi se těšíme na Vaši účast, diskuzní příspěvky i originální sdělení z Vaší každodenní praxe. I na večerní neformální posezení…

MUDr. Jana Kubalová
předsedkyně programového a organizačního výboru konference
náměstek pro vzdělávání ZZS JmK, p.o.

Hlavní témata

– Atypický pacient v urgentní péči (psychiatrický, geriatrický, revmatologický)

– Důležitost  a význam nespecifických příznaků

– Paliativní péče a ZZS