1. 11. 2013 Přihlaste se do KZ ZZS ČR ještě letos - poplatek platí už i na rok 2014

01.11.2013

Vážení kolegové záchranáři, na posledním už 12. zasedání vedení KZ ZZS ČR bylo rozhodnuto, že i pro tento rok zachováme zvyklost ze které vyplývá, že kolegové, kteří se do Komory záchranářů ZZS České republiky zaregistrují ještě letos v období od 1. 11. 2013 do 31. 12. 2013, tak zaplacený registrační příspěvek bude těmto novým členům zároveň platit jako členský příspěvek na rok 2014.

Co KZ ZZS ČR nejen pro členy komory ale pro celou záchranářskou obec v uplynulém období udělala, se můžete dočíst v dokumentu „Co KZ ZZS ČR za osm let své existence dokázala“ .

Částka registračního poplatku ani členského příspěvku se pro další období nemění a činí pro zdravotnické záchranáře, všeobecné sestry, řidiče a operátory zdravotnických OS, pro zaměstnance 500,- Kč a pro studenty VZŠ a VŠ oboru zdravotnický záchranář činí 300,- Kč ročně.

Od loňského roku se do KZ ZZS ČR mohou přihlásit i tzv. pasivní členové. Jedná se o kolegy zdravotnické záchranáře, kteří už nestudují a z nějakého důvodu ani nevykonávají profesi zdravotnického záchranáře. Pasivní členové hradí stejně jako studenti 300,- Kč ročně. Pasivní členství je popsáno ve stanovách komory.

Případní zájemci o vstup do KZ ZZS ČR tak nemusí čekat až do ledna roku 2014 a mohou se zaregistrovat právě během posledních dvou měsíců roku letošního.

PŘIHLÁŠKY

Pokyny, pro vyplnění přihlášky, a platbu

POZOR - členové komory, kteří již byli zaregistrováni a už jsou členy komory, budou platit své členské příspěvky na rok 2014 až ve stanoveném termínu leden a únor roku 2014.